Instytucje ze znakiem jakości

Fundacja Dobre Dobro

19-500 Gołdap, ul. Jeziorowa 17
Okres akredytacji: 13.06.2024 – 12.06.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

Stowarzyszenie „My Happiness”

10-034 Olsztyn, ul. Hugona Kołłątaja 5
Okres akredytacji: 13.06.2024 – 12.06.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

Sendor Training Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

40-358 Katowice, ul. Brynicy 5 lok. 2
Okres akredytacji: 13.06.2024 – 12.06.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

Automotywa Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

43-100 Tychy, ul. Cyganerii 37 lok.12A
Okres akredytacji: 13.06.2024 – 12.06.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

Wrocławski Park Technologiczny Spółka Akcyjna

54-424 Wrocław, ul. Muchoborska 18
Okres akredytacji: 07.06.2024 – 06.06.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

Urszula Bukała Dolnośląskie Centrum Językowe „DEMOSTENES”

50-217 Wrocław, ul. Pomorska 59/6
Okres akredytacji: 07.06.2024 – 06.06.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

AKADEMIA NAUKI MADISON Kamila Kuczaj

34-600 Limanowa, ul. Jana Pawła II 19
Okres akredytacji: 28.05.2024 – 27.05.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

it Medical Team Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

43-300 Bielsko-Biała, ul. Wita Stwosza 6A/1
Okres akredytacji: 28.05.2024 – 27.05.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

Professional Usługi Szkoleniowe mgr Bernadeta Piksa

33-300 Nowy Sącz, ul. 1 Maja 5 lok.5
Okres akredytacji: 27.05.2024 – 26.05.2027

Open Bar Tomasz Szczęsny

41-902 Bytom, ul. Piekarska 96 lok.4
Okres akredytacji: 27.05.2024 – 26.05.2027
Strona Instytucji Szkoleniowych

PHU Best Centrum Języków Obcych Dariusz Wiśniewski

43-100 Tychy, ul. Kopernika 1B
Okres akredytacji: 20.05.2024 – 19.05.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

Krystyna Knapińska Ośrodek Nauki Języków Obcych „SAS”

42-215 Częstochowa, ul. Dekabrystów 41
Okres akredytacji: 20.05.2024 – 19.05.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

Centrum Języków Obcych i Edukacji POLIGLOTUS Tomasz Górski

45-072 Opole, ul. Władysława Reymonta 30
Okres akredytacji: 16.05.2024 – 15.05.2027

Strona Instytucji Szkoleniowej

SkuteczneRaporty.pl Bartosz Czapiewski

03-291 Warszawa, ul. św. Wincentego 128C lok.4
Okres akredytacji: 07.05.2024 – 06.05.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

ApexNet Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

02-437 Warszawa, ul. Atlasowa 41
Okres akredytacji: 02.05.2024 – 01.05.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

Centrum Kształcenia Zawodowego „WURBEX” Bożena Palarczyk-Kłobuch

34-100 Wadowice, ul. Wojska Polskiego 2B
Okres akredytacji: 30.04.2024 – 29.04.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

WOJCIECH KOSTECKI LANDER’S education & services

43-100 Tychy, ul. Sienkiewicza 7
Okres akredytacji: 30.04.2024 – 29.04.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

Fundacja Impuls dla Biznesu i Nauki

01-625 Warszawa, ul. Mickiewicza 37/58
Okres akredytacji: 23.04.2024 – 22.04.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

FLORAL ACADEMY Piotr Sekunda

05-252 Dąbrówka, ul. Brzozowa 12
Okres akredytacji: 23.04.2024 – 22.04.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

English Language Education dr Marcin Rogalski

15-472 Białystok, ul. Ciepła 3a/4
Okres akredytacji: 23.04.2024 – 22.04.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

GV Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

15-873 Białystok, ul. Bohaterów Monte Cassino 3/92
Okres akredytacji: 22.04.2024 – 21.04.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

Ośrodek Szkoleniowo Usługowy Operator Tomasz Pietras

87-704 Łówkowice 34
Okres akredytacji: 22.04.2024 – 21.04.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

Ośrodek Szkolenia Operatorów Maszyn Roboczych „SOMAR” Spółka Cywilna

49-306 Brzeg, ul. Grobli 12A
Okres akredytacji: 17.04.2024 – 16.04.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

Witold Szaszkiewicz Centrum Edukacyjne „IDEA”

30-209 Kraków, ul. Królowej Jadwigi 97
Okres akredytacji: 12.04.2024 – 11.04.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

CONSENSUS JOANNA PRZYBYŁA

14-300 Morąg, ul. Pułaskiego 9/23
Okres akredytacji: 04.04.2024 – 03.04.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

LANPulse Technologie Sieciowe Przemysław Zbroch

05-800 Pruszków, ul. Jansa 3/21
Okres akredytacji: 28.03.2024 – 27.03.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

Brain Point Group Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

82-300 Elbląg, ul. Królewiecka 88/129
Okres akredytacji: 28.03.2024 – 27.03.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

Eklektika Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

02-368 Warszawa, ul. Opaczewska 15/31
Okres akredytacji: 27.03.2024 – 26.03.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

KATARZYNA ROŚ ACCENT SCHOOL OF POLISH

30-549 Kraków, ul. Kącik 6
Okres akredytacji: 26.03.2024 – 25.03.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

DANIELA KĄKOL Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

62-800 Kalisz, ul. Fabryczna 1B/1
Okres akredytacji: 21.03.2024 – 20.03.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

Germania K.Michalak, M.Gładysz Spółka Jawna

40-750 Katowice, ul. Szarych Szeregów 38A
Okres akredytacji: 18.03.2024 – 17.03.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

Michalak Katarzyna Germania

40-748 Katowice, ul. Tadeusza Fijewskiego 23p
Okres akredytacji: 18.03.2024 – 17.03.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

Grupa Edukacyjna Aktywne Szkolenia Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

97-300 Piotrków Trybunalski, ul. Gabriela Narutowicza 64/20
Okres akredytacji: 18.03.2024 – 17.03.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

Perspektywa Przestrzeń Zdrowia i Rozwoju Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Partyzancka 7/5
Okres akredytacji: 15.03.2024 – 14.03.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

1) Agnieszka Cymbaluk English School Szkoła Języków Obcych 2)Quintana Agnieszka Cymbaluk

65-454 Zielona Góra, ul. Generała Władysława Sikorskiego 32 lok.11a
Okres akredytacji: 15.03.2024 – 14.03.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

ATUTO Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

59-220 Legnica, ul. Piastowska 43/2
Okres akredytacji: 15.03.2024 – 14.03.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

REFOCUS Katarzyna Khanna

34-325 Łodygowice, ul. Nowy Świat 32
Okres akredytacji: 15.03.2024 – 14.03.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

Profi-Center Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

35-074 Rzeszów, Aleja Józefa Piłsudskiego 31/117
Okres akredytacji: 11.03.2024 – 10.03.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

Unicorn VR World Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

04-216 Warszawa, ul. Biskupia 18/20
Okres akredytacji: 05.03.2024 – 04.03.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

CamFLY Rafał Wolak

10-406 Olsztyn, ul. Lubelska 25A
Okres akredytacji: 05.03.2024 – 04.03.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Barbara Wolicka

61-052 Poznań, ul. Mogileńska 10a/6
Okres akredytacji: 04.03.2024 – 03.03.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

Centrum Szkolenia Kursowego Aneta Sarnowska

63-500 Ostrzeszów, ul. Krańcowa 7
Okres akredytacji: 04.03.2024 – 03.03.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

D&S Krzysztof Cieśliczka

78-132 Grzybowo, ul. Letnia 8
Okres akredytacji: 01.03.2024 – 28.02.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

Global Iwona Brodecka

30-395 Kraków, ul. Mochnaniec 3
Okres akredytacji: 14.02.2024 – 13.02.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

SPEAK OUT Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

27-200 Starachowice, ul. Witolda Lutosławskiego 6
Okres akredytacji: 13.02.2024 – 12.02.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

Paulina Wańkowicz Prywatna Szkoła Językowa „FORUM”

62-800 Kalisz, ul. Fryderyka Chopina 23
Okres akredytacji: 12.02.2024 – 11.02.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

HAGA Agnieszka Pawlik

72-200 Nowogard, ul. Adama Asnyka 9
Okres akredytacji: 09.02.2024 – 08.02.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

Krzysztof Pytel szkolenia-biznes

05-140 Borowa Góra, ul. Sosnowa 23
Okres akredytacji: 09.02.2024 – 08.02.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

SNK Szkolenia Językowe i Biznesowe Katarzyna Ludzińska

20-492 Lublin, ul. Antoniego Słomkowskiego 11/10
Okres akredytacji: 09.02.2024 – 08.02.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

OPTIMO Paweł Zamorski

38-100 Strzyżów, ul. Leśna 12B
Okres akredytacji: 07.02.2024 – 06.02.2027

Fundacja Edu Active

35-005 Rzeszów, Plac Jana Kilińskiego 2
Okres akredytacji: 02.02.2024 – 01.02.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

BRIGHT – Halina Tudek Rozwój Ludzi i Firm

08-410 Rębków, ul. Zielona 15
Okres akredytacji: 31.01.2024 – 30.01.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

Kinga i Kamil Kryńscy – Szkolenia S.C.

05-870 Błonie, ul. 11 Listopada 3/12
Okres akredytacji: 26.01.2024 – 25.01.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

Lauren Peso Polska S.A.

41-500 Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1
Okres akredytacji: 24.01.2024 – 23.01.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

Polska Szkoła Alpinizmu TDMA Mateusz Gutek

43-300 Bielsko-Biała, ul. Adama Asnyka 4/22
Okres akredytacji: 24.01.2024 – 23.01.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

EDMIS Edyta Wołkowicz

38-350 Bobowa, ul. Węgierska 25
Okres akredytacji: 23.01.2024 – 22.01.2027

Firma Usługowo-Szkoleniowa ZAWODOWY Wiewiórski Konrad

34-600 Limanowa, ul. Leopolda Węgrzynowicza 17
Okres akredytacji: 18.01.2024 – 17.01.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

Prestige Lingua Joanna Gabryś-Trybała

80-438 Gdańsk, ul. Grażyny 10/2
Okres akredytacji: 15.01.2024 – 14.01.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

UPSWING OPTIMIZE Mariusz Kołodziej

80-180 Gdańsk, ul. Hokejowa 20/13
Okres akredytacji: 15.01.2024 – 14.01.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

SELA Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

65-215 Zielona Góra, ul. Św. Kingi 5A
Okres akredytacji: 12.01.2024 – 11.01.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

ANNAILS Anna Hryniów

46-060 Chrząszczyce, ul. Opolska 56
Okres akredytacji: 12.01.2024 – 11.01.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

Britannia Katarzyna Couchman

44-200 Rybnik, ul. Tadeusza Kościuszki 54
Okres akredytacji: 12.01.2024 – 11.01.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

EDUCTON Elżbieta Basta

40-754 Katowice, ul. Braci Mniejszych 3a/53
Okres akredytacji: 08.01.2024 – 07.01.2027
Strona Instytucji Szkoleniowej

Fundacja Polski Instytut Wsparcia Zawodowego

35-111 Rzeszów, ul. Stanisława Wyspiańskiego 2/10
Okres akredytacji: 21.12.2023 – 20.12.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

FHU DTMS Szkolenia Techniczne Marek Soboń

38-457 Świerzowa Polska, ul. Krośnieńska 138 lok. E
Okres akredytacji: 21.12.2023 – 20.12.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Ząb Mądrości Michał Karpiński

03-430 Warszawa, ul. Środkowa 1
Okres akredytacji: 07.12.2023 – 06.12.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Mariusz Oboda Consulting & Training Group

61-863 Poznań, ul. Kazimierza Wielkiego 5C/159
Okres akredytacji: 07.12.2023 – 06.12.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Centrum Edukacyjne Future Alicja Gałązka

42-600 Tarnowskie Góry, ul. Sienkiewicza 39
Okres akredytacji: 07.12.2023 – 06.12.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

TVS Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

40-126 Katowice, Plac Grunwaldzki 12
Okres akredytacji: 24.11.2023 – 23.11.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Europejski Instytut Podologiczny Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

02-403 Warszawa, ul. Potażowa 43A
Okres akredytacji: 20.11.2023 – 19.11.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Instytut Szkoleń Biznesowych Mariusz Wiśniewski

20-055 Lublin, ul. Skautów 11B
Okres akredytacji: 20.11.2023 – 19.11.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Axon System s.c. Paweł Hejduk, Monika Boroń

31-110 Kraków, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 17/8
Okres akredytacji: 15.11.2023 – 14.11.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Langstation Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

42-202 Częstochowa, ul. Jasnogórska 26/101
Okres akredytacji: 27.10.2023 – 26.10.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Usługi Ratownictwa Medycznego MiMed Michał Pelc

76-024 Świeszyno, ul. Dębowa 2
Okres akredytacji: 27.10.2023 – 26.10.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Jarosław Patrzyk Eurodialog

96-200 Rawa Mazowiecka, ul. Solidarności 7/21
Okres akredytacji: 25.10.2023 – 24.10.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Bizneslingua Centrum Języków Obcych Katarzyna Tracz-Krupa

45-372 Opole ul. Augustyna Kośnego 72
Okres akredytacji: 25.10.2023 – 24.10.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Firma Usługowo Handlowa Bit-Plus Jacek Krzysik

38-400 Krosno, ul. Jana Kochanowskiego 11
Okres akredytacji: 24.10.2023 – 23.10.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Faworyt Szkolenie Kierowców Teresa Kulesza

16-010 Wasilków, ul. Romana Dmowskiego 19
Okres akredytacji: 03.10.2023 – 02.10.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Autoszkoła „Faworyt” Szkolenia  Transport Krzysztof Kulesza

15-888 Białystok ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 2/1 lok.318
Okres akredytacji: 03.10.2023 – 02.10.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

English Colours Group Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

15-092 Białystok, ul. Sienkiewicza 5/66
Okres akredytacji: 27.09.2023 – 26.09.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

L’ Avicenne Amani Ben Toumi ep Szymański

75-602 Koszalin, ul. Zwycięstwa 98A
Okres akredytacji: 19.09.2023 – 18.09.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Akces Benefit Learning Systems Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

61-246 Poznań, ul. J. Piłsudskiego 102
Okres akredytacji: 19.09.2023 – 18.09.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Colourlock Katarzyna Kozdrowska-Kordyjak

55-095 Długołęka, ul. Serwisowa 1
Okres akredytacji: 19.09.2023 – 18.09.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Monika Żukowska

06-100 Pułtusk, ul. Piotra Skargi 37B lok.8
Okres akredytacji: 01.09.2023 – 31.08.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Edu Service Zdzisław Sikora

35-322 Rzeszów, ul. Załęska 22c/8
Okres akredytacji: 28.08.2023 – 27.08.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Dynamic English Language Services Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

40-074 Katowice, ul. Marcina Szeligiewicza 14/43
Okres akredytacji: 28.08.2023 – 27.08.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Eagles School Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

25-566 Kielce, ul. Andrzeja Struga 1/47
Okres akredytacji: 25.08.2023 – 24.08.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

„IMAGE” Mikołaj Rychter

61-064 Poznań, ul. Folwarczna 29B/22
Okres akredytacji: 25.08.2023 – 24.08.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Rollen Polska – Studio Figura Izabella Michalak

62-080 Lusówko, ul. Wiązowa 56
Okres akredytacji: 25.08.2023 – 24.08.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Univers Konsulting-Edukacja Jacyno i Modzelewski Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

65-245 Zielona Góra, ul. Niecała 2D
Okres akredytacji: 25.08.2023 – 24.08.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Studio Języków Obcych Sukces

38-400 Krosno, Rynek 21
Okres akredytacji: 22.08.2023 – 21.08.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

infoShare Academy Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

80-309 Gdańsk, Aleja Grunwaldzka 472B
Okres akredytacji: 20.06.2023 – 19.06.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Profutura Hub Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

61-815 Poznań, ul. Franciszka Ratajczaka 20 lok.18A
Okres akredytacji: 12.06.2023 – 11.06.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Joanna Owczarzak Joanna Marciniak

62-030 Luboń, ul. Kwiatowa 25
Okres akredytacji: 12.06.2023 – 11.06.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Multilang Piotr Kleczewski

63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Sienkiewicza 12/e
Okres akredytacji: 12.06.2023 – 11.06.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

ART OF TRAINING Monika Mularska-Kucharek

93-237 Łódź, ul. Śląska 45 lok.8
Okres akredytacji: 12.06.2023 – 11.06.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

ENGLISH EXPERT Paweł Dąbrowski

15-094 Białystok, ul. M. Curie-Skłodowskiej 3/112
Okres akredytacji: 09.06.2023 – 08.06.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego

01-517 Warszawa, ul. Mickiewicza 9 m.4
Okres akredytacji: 09.06.2023 – 08.06.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

BEST LINGUA Monika Mazur

35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 6
Okres akredytacji: 06.06.2023 – 05.06.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

CentEdu Wioletta Cywińska

70-123 Szczecin, ul. Xawerego Dunikowskiego 1
Okres akredytacji: 31.05.2023 – 30.05.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Dobrawa Piękos-Szymańska

00-716 Warszawa, ul. Bartycka 69/3
Okres akredytacji: 26.05.2023 – 25.05.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

EnviroSolutions Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

05-505 Wola Prażmowska, ul. Główna 74
Okres akredytacji: 26.05.2023 – 25.05.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Centrum Edukacji i Kultury „ZENIT” Ryszard Girczyc

87-800 Włocławek, ul. Młynarska 1A/3
Okres akredytacji: 26.05.2023 – 25.05.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Meritum Center Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

43-300 Bielsko-Biała, ul. Zuchów 41
Okres akredytacji: 15.05.2023 – 14.05.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Fundacja Polskie Centrum Rozwoju Edukacji

36-060 Budy Głogowskie 590AH
Okres akredytacji: 04.05.2023 – 03.05.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

MD Office Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

35-005 Rzeszów, Plac Jana Kilińskiego 2
Okres akredytacji: 28.04.2023 – 27.04.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Synergia Michał Kostelecki

43-100 Tychy, ul. Sadowa 3
Okres akredytacji: 28.04.2023 – 27.04.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Instytut Neurorozwoju i Sportu Elżbieta Cieplińska

80-180 Kowale, Plac Afrodyty 3/1
Okres akredytacji: 25.04.2023 – 24.04.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Fundacja Bennewicz Instytut Kognitywistyki

05-270 Marki, ul. Elektryków 5/5
Okres akredytacji: 24.04.2023 – 23.04.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Sufiks Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

05-077 Warszawa, ul. Jaspisowa 8F
Okres akredytacji: 24.04.2023 – 23.04.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

AMC Przemysław Barszczewski

16-400 Suwałki, ul. Tadeusza Kościuszki 79
Okres akredytacji: 24.04.2023 – 23.04.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Salon Akademia Papaver Tomasz Bronowicki

85-071 Bydgoszcz, Aleje Adama Mickiewicza 3/1
Okres akredytacji: 21.04.2023 – 20.04.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Akademia Osteopatii

60-324 Poznań, ul. Marcelińska 92
Okres akredytacji: 21.04.2023 – 20.04.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Placówka Szkoleniowa Dorota Wiśniewska

18-400 Łomża, ul. Giełczyńska 10
Okres akredytacji: 04.04.2023 – 03.04.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Innowacyjnie Małgorzata Skała

62-020 Swarzędz, ul. Okrężna 3
Okres akredytacji: 04.04.2023 – 03.04.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

GIS Support Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

20-607 Lublin, ul. Konrada Wallenroda 2f/3.09
Okres akredytacji: 04.04.2023 – 03.04.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Ultimate Center Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

52-210 Wrocław, ul. Strachowskiego 7a/1
Okres akredytacji: 04.04.2023 – 03.04.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Nowe Wizje Aleksandra Staudt

65-001 Zielona Góra, ul. Agrestowa 34
Okres akredytacji: 31.03.2023 – 30.03.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Fundacja Nauki Języków Obcych Linguae Mundi

00-359 Warszawa, ul. Mikołaja Kopernika 17
Okres akredytacji: 31.03.2023 – 30.03.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Fundacja Digital Europe

35-011 Rzeszów, ul. Sportowa 6/59
Okres akredytacji: 16.03.2023 – 15.03.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

English Class Katarzyna Hula

11-600 Węgorzewo, ul. Zamkowa 37 lok.9
Okres akredytacji: 16.03.2023 – 15.03.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Marcelina Rudol-Banaszkiewicz Leader School

31-802 Kraków, ul. Witolda Urbanowicza 10A
Okres akredytacji: 14.03.2023 – 13.03.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Professional Eduaction Krystian Cybulski

11-700 Mrągowo, ul. Oficerska 1i
Okres akredytacji: 10.03.2023 – 09.03.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Fundacja im. Julii Woykowskiej

61-569 Poznań, ul. Wierzbięcice 13 lok. 9A
Okres akredytacji: 09.03.2023 – 08.03.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Edukar Zbigniew Olender Centrum Kształcenia

83-400 Kościerzyna, ul. Długa 28
Okres akredytacji: 09.03.2023 – 08.03.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Master Biznes Centrum Kształcenia Personalnego Sławomir Bargiel

58-560 Jelenia Góra, ul. Sobieszewska 36 lok. 28
Okres akredytacji: 02.03.2023 – 01.03.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

FUNDACJA „INNOWACJA I PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ”

15-063 Białystok, ul. Warszawska 6/32
Okres akredytacji: 22.02.2023 – 21.02.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Paulina Pilarczyk P&P

63-405 Bibianki 10A
Okres akredytacji: 17.02.2023 – 16.02.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Team Coaching Rafał Nykiel

92-701 Grabina, ul. Kasztanowa 5
Okres akredytacji: 17.02.2023 – 16.02.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Unlimited Joanna Niczyporuk

20-719 Lublin, ul. Gęsia 17/5
Okres akredytacji: 16.02.2023 – 15.02.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

New English School Michalina Gromadzka-Róg

35-021 Rzeszów, ul. Wincentego Pola 18
Okres akredytacji: 16.02.2023 – 15.02.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Dr N Med. Marta Bogusz Doradztwo Medyczne

61-863 Poznań, ul. Kazimierza Wielkiego 5a lok. 95
Okres akredytacji: 02.02.2023 – 01.02.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Edu Robert Błaszczyk

62-513 Brzeźno, ul. Kwiatowa 41
Okres akredytacji: 30.01.2023 – 29.01.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

4VALUE Andrzej Kochanek

02-142 Warszawa, ul. Solińska 19A/102
Okres akredytacji: 18.01.2023 – 17.01.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

EXPRESS LINGUA Barbara Wójcik

08-110 Siedlce, ul. Świętojańska 9
Okres akredytacji: 18.01.2023 – 17.01.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Modern School Jolanta Taperek

10-117 Olsztyn, ul. 1 Maja 5A/13
Okres akredytacji: 17.01.2023 – 16.01.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

EC Euro Consulting Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

10-457 Olsztyn, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1/201
Okres akredytacji: 17.01.2023 – 16.01.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

English Perfect Yearwood &  Góralczyk Spółka Jawna

10-082 Olsztyn, Aleja Warszawska 36
Okres akredytacji: 17.01.2023 – 16.01.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Leader School Magdalena Sanecka

32-020 Wieliczka, ul. Akacjowa 8J
Okres akredytacji: 10.01.2023 – 09.01.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

3K Sławomir Sikora 2. Dreamlandia Sławomir Sikora

32-095 Iwanowice Włościańskie, ul. Ojcowska 111
Okres akredytacji: 10.01.2023 – 09.01.2026
Strona Instytucji Szkoleniowej

Jolanta Macherowska-Zdziechowiak

97-371 Wygoda 81
Okres akredytacji: 15.12.2022 – 14.12.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

Ośrodek Szkoleń BHP ”MIRYAN” s.c. Michał Grzybowski, Ewa Grzybowska

15-024 Białystok, ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 9/2
Okres akredytacji: 14.12.2022 – 13.12.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

Pracownia Fryzjerska cutcut Piotr Adaszkiewicz

60-408 Poznań, ul. Janusza Meissnera 2C
Okres akredytacji: 09.12.2022 – 08.12.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

Design Thinking Institute Iwona Gasińska-Mulczyńska

60-819 Poznań, ul. Bolesława Prusa 4/9
Okres akredytacji: 07.12.2022 – 06.12.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

KIEROWCA.BIZ Radosław Bergandy

62-700 Turek, Cisew ul. Truskawkowa 4
Okres akredytacji: 06.12.2022 – 05.12.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

Perfect English Małgorzata Stone

40-754 Katowice, ul. Braci Mniejszych 3A/53
Okres akredytacji: 24.11.2022 – 23.11.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

NK GROUP Karina Ciosk-Komorowska

28-300, Łączyn 2H
Okres akredytacji: 22.11.2022 – 21.11.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

Daniela Kąkol

62-200 Kalisz, ul. Fabryczna 1B/1
Okres akredytacji: 18.11.2022 – 17.11.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

Leader School Konin Alina Błaszczyk

62-500 Konin, ul. Wojska Polskiego 37
Okres akredytacji: 17.11.2022 – 16.11.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

English Language School Spółka Cywilna Magdalena Krüger-Pałgan, Krzysztof Pałgan

65-204 Zielona Góra, ul. Piaskowa 3C
Okres akredytacji: 17.11.2022 – 16.11.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

OLTECH Badania Szkolenia Ekspertyzy Aleksandra Dylewska

85-796 Bydgoszcz, ul. Igrzyskowa 1/35
Okres akredytacji: 17.11.2022 – 16.11.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

Good Tooth Academy Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

31-589 Kraków, ul. Sikorki 10/54
Okres akredytacji: 16.11.2022 – 15.11.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

Ośrodek Szkolenia i Rozwoju Kadr „DENAR” Dorota Wierzgała

86-065 Łochowo, ul. Klonowa 8
Okres akredytacji: 28.10.2022 – 27.10.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

Ośrodek Edukacyjny Let’s Talk A&K Kuniccy Spółka Cywlina

16-300 Augustów, ul. Targowa 15
Okres akredytacji: 28.10.2022 – 27.10.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

Turliński Management Zbigniew Turliński

05-082 Kwirynów, ul. Jaśminowa 1A
Okres akredytacji: 28.10.2022 – 27.10.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

Szkoła Doskonalenia Języka Angielskiego ”The Guides” Barbara Brożyna

25-518 Kielce, ul. Warszawska 29
Okres akredytacji: 28.10.2022 – 27.10.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

Łucja Falfus Face2Face

32-650 Kęty, ul. Żwirki i Wigury 2
Okres akredytacji: 19.10.2022 – 18.10.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

Akademia Języków Obcych Poliglota Fatima Szarczyńska-Betka

63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Wiosny Ludów 23
Okres akredytacji: 04.10.2022 – 03.10.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

Talentownia Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

15-063 Białystok, ul. Warszawska 6/32
Okres akredytacji: 29.09.2022 – 28.09.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

Jakub Kasperczak

61-622 Poznań, ul. Przełajowa 2
Okres akredytacji: 27.09.2022 – 26.09.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

LIERA.PL – Katarzyna Liera

00-175 Warszawa, al. Aleja Jana Pawła II 80/62
Okres akredytacji: 01.09.2022 – 31.08.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

Lingua Edyta Sylwia Jasińska

15-161 Białystok, ul. Niemeńska 132
Okres akredytacji: 31.08.2022 – 30.08.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

Exclusive Style Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

00-018 Warszawa, ul. Zgoda 4 lok.20
Okres akredytacji: 31.08.2022 – 30.08.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

Akademia Osteopatii Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego

31-153 Kraków, ul. Szlak 65 NIP: 7361517194  REGON: 123205103
Okres akredytacji: 31.08.2022 – 30.08.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

Akademia Osteopatii Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego

53-659 Wrocław, ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8
Okres akredytacji: 31.08.2022 – 30.08.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

Akademia Osteopatii Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego

00-124 Warszawa, Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych 1
Okres akredytacji: 31.08.2022 – 30.08.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

Akademia Osteopatii Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego

80-172 Gdańsk, ul. Trzy Lipy 3 lok. B i C
Okres akredytacji: 31.08.2022 – 30.08.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

Lingua Nova Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

00-519 Warszawa, ul. Wspólna 41 P.II
Okres akredytacji: 30.08.2022 – 29.08.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

Stowarzyszenie Branży Wykończeniowej

65-454 Zielona Góra, ul. gen. Władysława Sikorskiego 15c/1
Okres akredytacji: 30.08.2022 – 29.08.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

LUQAM Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Spółka Komandytowa

30-644 Kraków, ul. Kamieńskiego 47
Okres akredytacji: 30.08.2022 – 29.08.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

INSTYTUT DENTALWAY Kamil Kuczewski

01-142 Warszawa, ul. Sokołowska 7/8
Okres akredytacji: 19.07.2022 – 18.07.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

OrtoKursy Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

04-035 Warszawa, ul. Ostrzycka 2/4
Okres akredytacji: 19.07.2022 – 18.07.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

MONAILS Studio Monika Kawczyńska

91-002 Łódź, ul. Drewnowska 62/4
Okres akredytacji: 19.07.2022 – 18.07.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

DECUMED Gabinet Kosmetologii Estetycznej Barbara Garolis

44-100 Gliwice, ul. Bednarska 6A lok.3
Okres akredytacji: 19.07.2022 – 18.07.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

Make Up Your Mind – Patrycja Radoń

81-197 Gdynia, ul. Ikara 10/II
Okres akredytacji: 10.06.2022 – 09.06.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

PROLIDER BIELSKA Spółka Komandytowa

10-691 Olsztyn, ul. Władysława Gębika 19/5
Okres akredytacji: 10.06.2022 – 09.06.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

Biuro Inwestycyjne Progres Anna Bielska

11-034 Stawiguda, Gągławki 6
Okres akredytacji: 10.06.2022 – 09.06.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

EUROSCHOOL–PERFECT Grażyna Elżbieta Gliszczyńska

15-668 Białystok, ul. Upalna 1a lokal 4-5
Okres akredytacji: 09.06.2022 – 08.06.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

British School Anna Racinowska

85-011 Bydgoszcz, ul. J.J. Śniadeckich 4/6
Okres akredytacji: 06.05.2022 – 05.05.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

4GROW Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

03-704 Warszawa, ul. Panieńska 9/25
Okres akredytacji: 04.05.2022 – 03.05.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

POLSKIE STOWARZYSZENIE FUNDRAISINGU

31-009 Kraków, ul. Szewska 20/4
Okres akredytacji: 25.04.2022 – 24.04.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

Centrum Doskonalenia Zawodowego Paweł Kiliański

88-100 Inowrocław, ul. Solankowa 20/1
Okres akredytacji: 22.04.2022 – 21.04.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

Flow Małgorzata Binias-Wilga

41-250 Czeladź, ul. Powstańców Śląskich 11/18
Okres akredytacji: 20.04.2022 – 19.04.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

Szkoła Języków Obcych i Technik Pamięciowych  – Lider Barbara Osowicka

72-010 Police, ul. Ludwika Zamenhofa 44B/C/D
Okres akredytacji: 05.04.2022 – 04.04.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białymstoku

15-532 Białystok, ul. Wiewiórcza 64
Okres akredytacji: 04.04.2022 – 03.04.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

Centrum Językowe Cosmopolitan Aneta Zajdel

38-400 Krosno, ul. Adama Mickiewicza 31
Okres akredytacji: 08.03.2022 – 07.03.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

Agamon II Spółka Jawna Krzysztof, Sławomir i Grzegorz Kiszka

43-346 Bielsko-Biała, ul. Produkcyjna 11
Okres akredytacji: 08.03.2022 – 07.03.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

Szkoła Języków Obcych KaBa Spółka Cywilna

32-650 Kęty, ul. Jana III Sobieskiego 18
Okres akredytacji: 08.03.2022 – 07.03.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

AYP Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

83-000 Pruszcz Gdański, ul. Fryderyka Chopina 28/007
Okres akredytacji: 21.02.2022 – 20.02.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

Centrum Językowe Progres Jagóra i Nordyński Spółka Jawna

91-408 Łódź, ul. Pomorska 40
Okres akredytacji: 18.02.2022 – 17.02.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

Szkoła Języków Obcych Europa s.c. Bartłomiej Wągrowski-Kondratowicz, Kamila Kondratowicz

78-100 Kołobrzeg, ul. Słowińców 1/II piętro
Okres akredytacji: 18.02.2022 – 17.02.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

Malwina Franczak – Cake Artist

88-320 Młyn 48
Okres akredytacji: 18.02.2022 – 17.02.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

Ośrodek Szkolenia Kierowców Michał Łynka

19-200 Grajewo, Plac Niepodległości 22
Okres akredytacji: 18.02.2022 – 17.02.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

Blue House s.c. Sławomir Krakowski, Strefa Pozytywna Sp. z o.o.

78-400 Szczecinek, ul. Plac Wolności 6
Okres akredytacji: 18.02.2022 – 17.02.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

Centrum Szkoleniowe „GOLDEN GATE” Nicoletta Baskiewicz

42-274 Aleksandria Pierwsza, ul. Leśna 24
Okres akredytacji: 02.02.2022 – 01.02.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

Bukal Corporate Training and Translations Szymon Bukal

41-712 Ruda Śląska, ul. Karola Goduli 36
Okres akredytacji: 05.01.2022 – 04.01.2025
Strona Instytucji Szkoleniowej

Centrum Nowoczesnej Edukacji A.Narwojsz – Skwarek Spółka Komandytowo-Akcyjna

62-300 Września, ul. Fryderyka Chopina 3
Okres akredytacji: 14.12.2021 – 13.12.2024
Strona Instytucji Szkoleniowej

LOGOS Zbigniew Sternalski

34-120 Andrychów, ul. Włókniarzy 1b
Okres akredytacji: 10.12.2021 – 09.12.2024
Strona Instytucji Szkoleniowej

Marek Leśniak Centrum Szkoleniowe Masterlang

30-384 Kraków, ul. Torfowa 3/1
Okres akredytacji: 29.11.2021 – 28.11.2024
Strona Instytucji Szkoleniowej

Firma Szkoleniowa ZAWODOWY Adam Irzyk

33-300 Nowy Sącz, ul. Tadeusza Rejtana 18
Okres akredytacji: 15.11.2021 – 14.11.2024
Strona Instytucji Szkoleniowej

HARISPAL P. Szilistowska Spółka Komandytowa

41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Bukowa 21
Okres akredytacji: 02.11.2021 – 01.11.2024
Strona Instytucji Szkoleniowej

Autodrive Michał Bartczak

60-216 Poznań, ul. Emilii Sczanieckiej 6/2
Okres akredytacji: 21.10.2021 – 20.10.2024
Strona Instytucji Szkoleniowej

LINGUA Justyna Cygan

41-205 Sosnowiec, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 19A/14
Okres akredytacji: 15.10.2021 – 14.10.2024
Strona Instytucji Szkoleniowej

Fundacja Rozwoju Regionów

33-300 Nowy Sącz, ul. 1 Brygady 6
Okres akredytacji: 06.10.2021 – 05.10.2024
Strona Instytucji Szkoleniowej

Szkoła Językowa LIBRA Nina Karolak-Wolinowska

62-510 Konin, ul. Spółdzielców 12
Okres akredytacji: 01.10.2021 – 30.09.2024
Strona Instytucji Szkoleniowej

Akademia Finansowa Wojciech Cieślewicz i Artur Skała Spółka Cywilna

61-028 Poznań, ul. Warszawska 39
Okres akredytacji: 01.10.2021 – 30.09.2024
Strona Instytucji Szkoleniowej

Małgorzata Szczotka Color Management Consulting

53-025 Wrocław, ul. Skarbowców 31/6
Okres akredytacji: 20.09.2021 – 19.09.2024
Strona Instytucji Szkoleniowej

Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER Magdalena Wolniewicz-Kesaria

61-706 Poznań, ul. Karola Libelta 1A/2
Okres akredytacji: 14.09.2021 – 13.09.2024
Strona Instytucji Szkoleniowej

Language House Szkoła Językowa Michał Zboś

25-516 Kielce, Aleja IX Wieków Kielc 2A
Okres akredytacji: 08.09.2021 – 07.09.2024
Strona Instytucji Szkoleniowej

Orident Edukacja Spółka Cywilna Agnieszka Szygenda Jakub Szygenda

61-311 Poznań, ul. Ługańska 5
Okres akredytacji: 02.09.2021 – 01.09.2024
Strona Instytucji Szkoleniowej

e-finance Katarzyna Witczyk

64-320 Buk, Otusz 10
Okres akredytacji: 02.09.2021 – 01.09.2024
Strona Instytucji Szkoleniowej

AVALON Agnieszka Miziołek

20-076 Lublin ul. Krakowskie Przedmieście 39
Okres akredytacji: 01.09.2021 – 31.08.2024
Strona Instytucji Szkoleniowej

3WAY Monika Mitoraj

87-100 Toruń, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 19
Okres akredytacji: 30.08.2021 – 29.08.2024
Strona Instytucji Szkoleniowej

Greenfield Consulting Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

32-626 Jawiszowice, ul. Drobniaka 32
Okres akredytacji: 27.08.2021 – 26.08.2024
Strona Instytucji Szkoleniowej

„EASY ENGLISH” Centrum Języka Angielskiego mgr Agnieszka Tekień-Trojanowska

19-300 Ełk, ul. Adama Mickiewicza, nr 9B, lok. 7
Okres akredytacji: 24.08.2021 – 23.08.2024
Strona Instytucji Szkoleniowej

Talent Exact Sp. z o.o.

00-806 Warszawa, ul. Żelazna 29/3
Okres akredytacji: 21.07.2021 – 20.07.2024
Strona Instytucji Szkoleniowej

Fundacja Dobre Dobro

19-500 Gołdap, ul. Jeziorowa 17
Okres akredytacji: 01.07.2021 – 30.06.2024
Strona Instytucji Szkoleniowej

ENGLISH PLEASE Radosław Obuchowski

82-300 Elbląg, ul. 12 Lutego 25
Okres akredytacji: 29.06.2021 – 28.06.2024
Strona Instytucji Szkoleniowej

GREEN FLORAL DESIGN Piotr Sekunda

05-252 Dąbrówka, ul. Brzozowa 12
Okres akredytacji: 22.06.2021 – 21.06.2024
Strona Instytucji Szkoleniowej